Image by Corinne Kutz

Ми робимо те, що потребуємо самі!

Хочу поділитися історією народження нашої компанії "ITPG".

 Компанія почала свою діяльність ще в далекому 2005 році. Саме тоді український ринок почав активно розвиватися і прогресувати в ІТ - напрямку. Разом з цим з'явилась велика кількість клієнтів, які потребували якісних послуг пошуку та оцінки спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Це були такі компанії, як Unwind Technology, Sonopia, RenderX, PC Tools, DC Ukraine, ILS Ukraine, Sumatra LTD, Банк Аваль та багато інших. Деякі компанії вже існували досить довго, а деякі тільки відкрили свої офіси в Києві. 

 На той час, звичайні кадрові агентства просто не справлялись із завданнями підбору технічних спеціалістів. Тоді до нас прийшла чудова ідея! Ми вирішили об'єднати наш досвід створення якісних послуг з пошуку та технічної оцінки необхідних спеціалістів. Ми почали наполегливо працювати над цим завданням. І вже менше ніж, за рік, а саме у 2006 році була заснована компанія ІTPG (IT Professional Group). Це була перша компанія в Україні, яка спеціалізувалась на повному спектрі ІТ -персоналу. 

 Тоді чудово запрацювали рекомендації. Клієнти звертались за якісною послугою. Найми були надзвичайно вдалими, а компанії надійними та стабільними. Тому, ми з упевненістю змогли надавати гарантійну заміну на кожного найманого кандидата до півроку.

 З плином часу з'ясувалося, що стартапи і невеликі компанії потребують не тільки пошуку і підбору персоналу, але також і допомоги в побудові HR і рекрутингових процесів, тобто в надійних autstaff командах . Ми почали ще більше розширювати та удосконалювати свої можливості відповідно до ринкових запитів. Відтоді ми називаємось "ITPG Development".